Cookie beleid u.c.s EDO

De website van u.c.s EDO is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Mannen Futsal beker recreatie 2e ronde Groep 3 1

Mannen Futsal beker recreatie 2e ronde Groep 3 1

Datum Thuis Uit Uitslag
27-10-2023 GS'76 5 (zaal) Laren 99 sv 3 (zaal) 2 - 7
27-10-2023 Kawin 4 (zaal) Kolkrijst de ZV 1 (zaal) 3 - 0
27-10-2023 FC Harmelen 1 (zaal) Zuidvogels HSV De 1 (zaal) 6 - 0
27-10-2023 GS'76 2 (zaal) Hees 1 (zaal) 2 - 5
27-10-2023 Kawin 5 (zaal)** Jogadores CF 1 (zaal) 4 - 4
27-10-2023 Nieuw Utrecht SV 1 (zaal) Laren 99 sv 8 (zaal) 7 - 2
27-10-2023 Zwaluwen Utrecht '11 4 (zaal) Faja Lobi KDS 1 (zaal) 5 - 7
27-10-2023 IJsselmeervogels 7 (zaal) TOB Rksv 11 (zaal) 3 - 4
27-10-2023 USVF 1 (zaal) Voorwaarts 3 (zaal) 5 - 4
27-10-2023 Brederodes 3 (zaal)** Spakenburg 5 (zaal) 6 - 6
27-10-2023 Hercules 14 (zaal) UVV 3 (zaal) 2 - 1
27-10-2023 Zwaluwen Utrecht '11 9 (zaal) Hercules 1 (zaal) 2 - 11
27-10-2023 Kosterman 9 (zaal) ZVVN 77 3 (zaal) 5 - 2
27-10-2023 SVM FUTSAL 1 (zaal) Hees 2 (zaal) 4 - 0
27-10-2023 USVF 4 (zaal) DESTO 1 (zaal) 3 - 9
27-10-2023 Brederodes 4 (zaal)** Voorwaarts 6 (zaal) 3 - 3
27-10-2023 FC Harmelen 4 (zaal) Graveland 's 3 (zaal) 6 - 4
27-10-2023 GS'76 4 (zaal)** GS'76 3 (zaal) 7 - 7
27-10-2023 Hercules 4 (zaal)** Spakenburg 3 (zaal) 2 - 2
27-10-2023 Zwaluwen Utrecht '11 3 (zaal) USVF 5 (zaal) 7 - 3
27-10-2023 Kampong 1 (zaal) Voorwaarts 11 (zaal) 3 - 6
27-10-2023 Delta Sports '95 FC 1 (zaal) GS'76 1 (zaal) 8 - 2
26-10-2023 Zwaluwen Utrecht '11 6 (zaal) FC Harmelen 8 (zaal) 9 - 0
26-10-2023 Zwaluwen Utrecht '11 14 (zaal) Graveland 's 1 (zaal)** 3 - 3
26-10-2023 All Stars Baarn 4 (zaal) Laren 99 sv 2 (zaal) 2 - 7
26-10-2023 Spakenburg 4 (zaal) Plank de 1 (zaal) 3 - 5
26-10-2023 IJsselmeervogels 2 (zaal) USVF 2 (zaal) 3 - 5
26-10-2023 Zwaluwen Utrecht '11 7 (zaal) HMS 3 (zaal) 8 - 1
26-10-2023 Voorwaarts 13 (zaal) Maarssen 1 (zaal) 3 - 6
25-10-2023 EDO (U) 4 (zaal) Victoria 1 (zaal) 6 - 5
25-10-2023 Patria 1 (zaal) Zwaluwen Utrecht '11 10 (zaal) 0 - 0
25-10-2023 All Stars Baarn 2 (zaal) Palm 1 (zaal) 4 - 9
25-10-2023 EDO (U) 2 (zaal) Spakenburg 2 (zaal) 5 - 3
25-10-2023 EDO (U) 5 (zaal) TOB Rksv 5 (zaal) 1 - 7
25-10-2023 Patria 2 (zaal) Maarssen 4 (zaal) 10 - 1
25-10-2023 All Stars Baarn 1 (zaal) sv Parkhout 6 (zaal) 4 - 2
25-10-2023 Eemboys 1 (zaal) sv Parkhout 10 (zaal) 7 - 1
24-10-2023 VVZ '49 1 (zaal) sv Parkhout 4 (zaal) 5 - 0
24-10-2023 sv Parkhout 9 (zaal) Exstudiantes Utrecht 3 (zaal) 6 - 5
24-10-2023 Hercules 3 (zaal) sv Parkhout 3 (zaal) 2 - 4
24-10-2023 Voorwaarts 7 (zaal) FC Harmelen 5 (zaal) 1 - 7
23-10-2023 Faja Lobi KDS 2 (zaal) Argon 2 (zaal) 5 - 3
23-10-2023 Exstudiantes Utrecht 5 (zaal) Maarssen 3 (zaal) 5 - 2
23-10-2023 sv Parkhout 2 (zaal) zvv DOS'58 3 (zaal) 3 - 13
23-10-2023 DESTO 2 (zaal) zvv DOS'58 4 (zaal) 2 - 9
23-10-2023 Haddekik FC 1 (zaal)** Brederodes 2 (zaal) 2 - 2
23-10-2023 Hercules 13 (zaal) Dissel de 1 (zaal) 6 - 1
23-10-2023 Nieuw Utrecht SV 3 (zaal) Spakenburg 6 (zaal) 1 - 8
23-10-2023 Exstudiantes Utrecht 6 (zaal) DESTO 5 (zaal) 2 - 0
23-10-2023 EDO (U) 1 (zaal) Zwaluwen Utrecht '11 8 (zaal) 10 - 2
23-10-2023 La Rondine fv 1 (zaal) Laren 99 sv 1 (zaal) 6 - 10
23-10-2023 USVF 6 (zaal) Exstudiantes Utrecht 8 (zaal) 5 - 2
23-10-2023 Voorwaarts 5 (zaal) Zuidvogels HSV De 3 (zaal) 6 - 3
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
** Wint na strafschoppen
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!