Cookie beleid u.c.s EDO

De website van u.c.s EDO is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Mannen Futsal beker recreatie 4e ronde Groep 1 1

Mannen Futsal beker recreatie 4e ronde Groep 1 1

Balans thuis

Team G P
1 Vedette zvv / De Remise 3 (zaal) 1 3
2 Faja Lobi KDS 2 (zaal) 1 3
3 Delta Sports '95 FC 1 (zaal) 1 3
4 SCPB'22 1 (zaal) 1 3
5 Graveland 's 1 (zaal) 1 3
6 EDO (U) 2 (zaal) 1 3
7 TOB Rksv 27 (zaal) 1 3
8 TOB Rksv 8 (zaal) 1 3
9 VSV 1 (zaal) 1 3
10 FC Harmelen 1 (zaal) 1 3
11 TOB Rksv 13 (zaal) 1 3
12 TOB Rksv 26 (zaal) 1 3
13 Kawin 5 (zaal) 1 3
14 Wognum Nicols 1 (zaal) 1 3
15 ZA/ Bluedesk Internet JO19-1 (zaal) 1 3
16 Zouaven (de) 1 (zaal) 1 3
17 Nieuw Utrecht SV 1 (zaal) 1 3
18 Faja Lobi KDS 1 (zaal) 1 3
19 Plank de 1 (zaal) 1 3
20 Volendam (rkav) 7 (zaal) 1 3
21 AFC 34 2 (zaal) 0 0
22 Amstelveen/Heemraad 1 (zaal) 0 0
23 Berkhout 2 (zaal) 0 0
24 DCG Rksv 2 (zaal) 0 0
25 DESTO 1 (zaal) 0 0
26 DEVO'58 3 (zaal) 0 0
27 Diemen sv. 1 (zaal) 0 0
28 DSK 9 (zaal) 0 0
29 DSS 2 (zaal) 0 0
30 Germaan/De Eland asv 1 (zaal) 0 0
31 Heertjes/Albino trouwringen 1 (zaal) 0 0
32 Hillegom sv 1 (zaal) 0 0
33 Hovocubo 3 (zaal) 0 0
34 Kolping Boys JO19-1 (zaal) 0 0
35 Kosterman 9 (zaal) 0 0
36 Laren 99 sv 2 (zaal) 0 0
37 Maccabi 1 (zaal) 0 0
38 Mantje 4 (zaal) 0 0
39 Olympia Haarlem 11 (zaal) 0 0
40 Palm 1 (zaal) 0 0
41 SV Hattrick Haarlem 2 (zaal) 0 0
42 SVM FUTSAL 1 (zaal) 0 0
43 TOB Rksv 15 (zaal) 0 0
44 USVF 1 (zaal) 0 0
45 USVF 2 (zaal) 0 0
46 V.V. Bergen 1 (zaal) 0 0
47 Vesdo 1 (zaal) 0 0
48 Voorwaarts 11 (zaal) 0 0
49 Voorwaarts 5 (zaal) 0 0
50 VVS 46 JO19-1 (zaal) 0 0
51 VVZ '49 1 (zaal) 0 0
52 Zaalvoetbal Onze Gezellen 2 (zaal) 0 0
53 ZV Vrone 4 (zaal) 0 0
54 zvv DOS'58 3 (zaal) 0 0
55 zvv DOS'58 4 (zaal) 0 0
56 Zwaluwen Utrecht '11 10 (zaal) 0 0
57 Zwaluwen Utrecht '11 6 (zaal) 0 0
58 Patria 2 (zaal) 1 0
59 Exstudiantes Utrecht 5 (zaal) 1 0
60 Wognum Nicols 2 (zaal) 1 0
61 EDO (U) 4 (zaal) 1 0
62 ZOB 1 (zaal) 1 0
63 Ziekenhuis Amstelveen zvv 4 (zaal) 1 0
64 Zeeburgia avv 2 (zaal) 1 0
65 ZVV Zwaag JO19-2 (zaal) 1 0
66 ZVV Zwaag JO19-1 (zaal) 1 0
67 FC Aman 3 (zaal) 1 0
68 TOB Rksv 22 (zaal) 1 0
69 ZVVO Sandow 2 (zaal) 1 0
70 ZVV Zwaag 11 (zaal) 1 0
71 Zaalvoetbal Onze Gezellen 6 (zaal) 1 0

Balans uit

Team G P
1 DEVO'58 3 (zaal) 1 3
2 AFC 34 2 (zaal) 1 3
3 Zaalvoetbal Onze Gezellen 2 (zaal) 1 3
4 Maccabi 1 (zaal) 1 3
5 Heertjes/Albino trouwringen 1 (zaal) 1 3
6 Amstelveen/Heemraad 1 (zaal) 1 3
7 DCG Rksv 2 (zaal) 1 3
8 Vesdo 1 (zaal) 1 3
9 ZV Vrone 4 (zaal) 1 3
10 Hovocubo 3 (zaal) 1 3
11 Zwaluwen Utrecht '11 6 (zaal) 1 3
12 Palm 1 (zaal) 1 3
13 Mantje 4 (zaal) 1 3
14 Zwaluwen Utrecht '11 10 (zaal) 1 3
15 Delta Sports '95 FC 1 (zaal) 0 0
16 DESTO 1 (zaal) 0 0
17 Exstudiantes Utrecht 5 (zaal) 0 0
18 Faja Lobi KDS 1 (zaal) 0 0
19 Faja Lobi KDS 2 (zaal) 0 0
20 FC Aman 3 (zaal) 0 0
21 FC Harmelen 1 (zaal) 0 0
22 Graveland 's 1 (zaal) 0 0
23 Kawin 5 (zaal) 0 0
24 Nieuw Utrecht SV 1 (zaal) 0 0
25 Patria 2 (zaal) 0 0
26 Plank de 1 (zaal) 0 0
27 SCPB'22 1 (zaal) 0 0
28 SV Hattrick Haarlem 2 (zaal) 0 0
29 TOB Rksv 13 (zaal) 0 0
30 TOB Rksv 22 (zaal) 0 0
31 TOB Rksv 26 (zaal) 0 0
32 TOB Rksv 27 (zaal) 0 0
33 TOB Rksv 8 (zaal) 0 0
34 USVF 2 (zaal) 0 0
35 Vedette zvv / De Remise 3 (zaal) 0 0
36 Volendam (rkav) 7 (zaal) 0 0
37 VSV 1 (zaal) 0 0
38 Wognum Nicols 1 (zaal) 0 0
39 Wognum Nicols 2 (zaal) 0 0
40 ZA/ Bluedesk Internet JO19-1 (zaal) 0 0
41 Zaalvoetbal Onze Gezellen 6 (zaal) 0 0
42 Zeeburgia avv 2 (zaal) 0 0
43 Ziekenhuis Amstelveen zvv 4 (zaal) 0 0
44 ZOB 1 (zaal) 0 0
45 Zouaven (de) 1 (zaal) 0 0
46 ZVV Zwaag 11 (zaal) 0 0
47 ZVV Zwaag JO19-1 (zaal) 0 0
48 ZVV Zwaag JO19-2 (zaal) 0 0
49 ZVVO Sandow 2 (zaal) 0 0
50 EDO (U) 2 (zaal) 0 0
51 EDO (U) 4 (zaal) 0 0
52 Kosterman 9 (zaal) 1 0
53 Laren 99 sv 2 (zaal) 1 0
54 Voorwaarts 5 (zaal) 1 0
55 VVS 46 JO19-1 (zaal) 1 0
56 Hillegom sv 1 (zaal) 1 0
57 SVM FUTSAL 1 (zaal) 1 0
58 V.V. Bergen 1 (zaal) 1 0
59 Kolping Boys JO19-1 (zaal) 1 0
60 Berkhout 2 (zaal) 1 0
61 USVF 1 (zaal) 1 0
62 TOB Rksv 15 (zaal) 1 0
63 Germaan/De Eland asv 1 (zaal) 1 0
64 Diemen sv. 1 (zaal) 1 0
65 DSS 2 (zaal) 1 0
66 zvv DOS'58 3 (zaal) 1 0
67 VVZ '49 1 (zaal) 1 0
68 zvv DOS'58 4 (zaal) 1 0
69 Olympia Haarlem 11 (zaal) 1 0
70 Voorwaarts 11 (zaal) 1 0
71 DSK 9 (zaal) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!